SA Political Communications

SA Political Communications

Search

Go to content

Послуги

Політичний консалтинг – консультування політиків щодо їхньої діяльності в гілках влади або публічної поведінки. Сюди входить написання промов, іміджевих статей (“тємнікі”), законопроектів, підготовка виборчого округу, консультування щодо важливих питань (союзники, поточна ситуація в країні, можливі дії), підготовка аналітичних матеріалів, створення і утримання веб-сайту тощо.

Важливо зрозуміти, що політичний консалтинг - це не просто супровід виборчого штабу під час виборчої кампанії, а постійна робота із лідером, постійний контакт і реакція на ситуації. Робота у міжвиборчий період навіть більш важлива, ніж агітаційна кампанія, оскільки вона готує поле для подальших перемог.

Наша компанія пропонує максимальний спектр послуг із політичного консалтингу: від написання промов до ухвалення законопроектів; від побудови іміджу до розробки політичної платформи; від участі у ток-щоу до організації міжнародних візитів. В SA Political Communications будь-який клієнт отримує персонального менеджера, який 24 години на добу залишається на зв'язку. В будь-який момент може бути сформована робоча група під керівництвом одного із віце-президентів компанії для вирішення особливих, кризових задач. Ця група також може працювати на території клієнта (наприклад, під час виборів у виборчому штабі) для більш ефективного ухвалення рішень. Наша компанія ставить задачу не просто добитися успіху для свого клієнта, а зробити це максимально швидко і ефективно.


Back to content | Back to main menu