SA Political Communications

SA Political Communications

Search

Go to content

Послуги

Нейролінгвістичне програмування, сублімінальні (такі, що діють на підсвідомість), сугестивні техніки впливу на людей давно стали невід’ємним аспектом комунікативних процесів, особливо політичних. Головне в теорії НЛП – це те, що підсвідомість людини є могутньою зброєю проти самої ж людини. Здатність легко всотувати інформацію, пам’ятати зовсім незначні факти і керуватися прадавніми символами часто управляє свідомими діями індивіда.

Нейролінгвістичне програмування – модель комунікації, яка фокусується на визначенні і використанні розумових процесів, що впливають на вербальну і невербальну поведінку людей, як на засобі поліпшення якості й ефективності їх спілкування.

Роберт ДілтсSA Political Communications володіє унікальними розробками, які дозволяють використовувати сугестивні техніки впливу на підсвідомість в практичній реалізації - у політичній рекламі, у промовах, під час створення "картинки". Наші експерти не пропонують популярний підхід до НЛП - "за місяць ми зробимо Вас успішними", але застосовують науковий підхід до набору технік, які дозволяють підвищити чутливіть аудиторії до інформації, нав'язати конкретні емоції та підтримати необхідний настрій. Всі ці техніки чітко верифікуються лабораторними методами і post-campaign дослідженнями.


Back to content | Back to main menu