SA Political Communications

SA Political Communications

Search

Go to content

Послуги

Лобіювання (від англ. lobby – кулуари, коридор-приймальня) – це механізм впливу приватних і громадських організацій (груп інтересів) на процес ухвалення рішень органами державної влади через посередників – професіональних консультантів з того чи іншого питання.

Я особисто впевнений, що лобісти грають дуже корисну роль. Якщо вам потрібно отримати вірогідну інформацію, якщо ви хочете відчути дихання суспільної думки, дзвоніть лобістам, які підтримують певне питання, і лобістам, які виступають проти нього. Вас моментально просвітять. Вони запропонують вам найпереконливіші аргументи з обох сторін. І ця система працює!

сенатор США Джеймс Мак-Клур

Наша компанія пропонує Вам послуги з трьох видів лобіювання:

  • пряме лобіювання: цілеспрямована робота з представниками влади силами наших експертів. Це робота з чиновниками, держслужбовцями, депутатами, в тому числі тими, які очолюють галузеві управління чи міністерства; розробка правок до нормативних документів, проведення круглих столів, конференцій, де презентується бачення проблеми.
  • непряме лобіювання: організація акцій, флеш-мобів, інших заходів (в тому числі написання статей, буклетів, показ сюжетів), збір підписів, розсилка листів тощо. Тобто проблема висвітлюється іншими людьми - як знаними у суспільстві (журналістами, експертами, політиками), так і представниками "народних мас".
  • внутрішнє лобіювання, коли бізнесові чи інші інтереси в органах влади відстоюють самі чиновники. Наша задача - знайти такі центри впливу, коли вирішення проблеми буде знаходитися також в інтересах певних чиновників, і вони сприятимуть цьому.


Співробітники
SA Political Communications вже багато років спілкуються з представниками владної вертикалі в Україні, і мають величезний досвід у реалізації різноманітних рішень - будь-якими методами, що не суперечать чинному законодавству.
Back to content | Back to main menu